Ubi societas, ibi ius

Gdzie społeczeństwo tam prawo

 

 Witamy na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej adwokat Lilianny Felczyńskiej - Fiks,

Kancelaria ma w swojej ofercie szeroki zakres wyspecjalizowanych usług prawnych skierowanych zarówno do Klientów indywidualnych, jak i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Zakresem usług świadczonych przez Kancelarię objęte są przede wszystkim reprezentacja Klientów przed sądami i organami administracji, obsługa prawna przedsiębiorstw, udzielanie porad prawnych, w tym również w formie e-porad, przygotowywanie pism procesowych, opinii prawnych, umów spółek, pomoc w prowadzeniu negocjacji biznesowych, reprezentacja Klientów w procedurze pozasądowego rozstrzyganie sporów w drodze arbitrażu i mediacji.

W ramach prowadzonej Kancelarii adwokat Lilianna Felczyńska-Fiks świadczy usługi prawne także w języku angielskim.

Doświadczenie w pracy w kancelarii adwokackiej, wzbogacone gruntownym, wszechstronnym wykształceniem założycielki Kancelarii adwokat Lilianny Felczyńskiej – Fiks oraz współpracujących adwokatów oraz radcy prawnego jest najlepszym gwarantem profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych usług, jak również wysokiej skuteczności proponowanych przez nas rozwiązań prawnych.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem usług oferowanych przez Kancelarię, a także informacjami na temat założycielki Kancelarii oraz osób współpracujących i pracowników.